Kontakta oss

HUVUDKONTOR:

Västberga allé 25, 126 30 Hägersten

08-120 981 00

info@kvalitetsbygg.se

jobb@kvalitetsbygg.se

Kvalitetsbygg - logo Svart.png

Per Anderson

AFFÄRSUTV. / BUSINESS DEV.

per@kvalitetsbygg.se

08-120 981 00

Per Navéus

VD / CEO 

per.naveus@kvalitetsbygg.se

08-120 981 00

Martin Bernsten

OPERATIV CHEF / COO

martin.bernsten@kvalitetsbygg.se

08-120 981 00

Maria Tillander

CFO

maria.tillander@kvalitetsbygg.se

08- 120 981 00

KONTAKTPERSON INOM

KvalitetsEl - logo Svart.png

​Johan Carlin

ANSVARIG SERVICE

johan.carlin@elektrikerab.se

EKONOMI

ekonomi.el@kvalitetsbygg.se

08 - 120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Isolering Mälardalen - logo.png

Fredrik Larsson

SÄLJARE

fredrik@isoleringmalardalen.se

 

Freddie Lantz

MARKNADSKOORDINATOR

freddie.lantz@kvalitetsbygg.se

FoamKing-isolering-på-riktigt.png

KONTAKTPERSON INOM

Rottjänster - logo.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

EKONOMI

ekonomi@kvalitetsbygg.se

08 - 120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Kvalitetsmark - logo Svart.png

Fredrik Pettersson

AVDELNINGSCHEF MARK

fredrik@kvalitetsmark.se

EKONOMI

ekonomi.kmark@kvalitetsbygg.se

08 - 120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Köksmontage_-_logo_Svart.png

Daniel Hammarström

AVDELNINGSCHEF KÖKSMONTAGE

daniel.hammarstrom@kvalitetsbygg.se

EKONOMI

ekonomi@kvalitetsbygg.se

08 - 120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Måleri_-_logo_Svart.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

EKONOMI

ekonomi@kvalitetsbygg.se

08 - 120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Riv & Sanering - logo Svart.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

EKONOMI

ekonomi@kvalitetsbygg.se

08 - 120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

VVS & Energi - logo Svart.png

Lucas Johansson

ARBETSCHEF

lucas.johansson@vvsenergi.se

EKONOMI

ekonomi.vvs@kvalitetsbygg.se

08 - 120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Nyproduktion - logo Svart.png

Martin Bernsten

COO

martin.bernsten@kvalitetsbygg.se

072 - 514 30 86

EKONOMI

ekonomi@kvalitetsbygg.se

08 - 120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Försäkring_-_logo_Svart.png

Saneco Bygg AB

Förrådsvägen 9

181 41 Lidingö

KONTAKT

info@sanecobygg.se

Tel. 08-598 595 10

KONTAKTPERSON INOM

KvalitetsProjektering - logo.png

Niklas Törnblom

AVDELNINGSCHEF PROJEKTERING

niklas.tornblom@kvalitetsprojektering.se

EKONOMI

ekonomi.projektering@kvalitetsbygg.se

08 - 120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

KvalitetsVentilation - logo.png

Peter Westerg

AVDELNINGSCHEF VENTILATION

peter.westberg@kvalitetsventilation.se

EKONOMI

ekonomi.ventilation@kvalitetsbygg.se

08 - 120 98 100