Kontakta Oss

HUVUDKONTOR:

Ostmästargränd 5, 120 40 Årsta

08-120 98 100

info@kvalitetsbygg.se

jobb@kvalitetsbygg.se

Per Anderso§   VD/CEO

Per Navéus   vVD/CFO

Martin Bernsten   Operativ Chef/COO

KONTAKTPERSON

KONTAKTPERSON INOM

KvalitetsEl - logo Svart.png
FoamKing-isolering-på-riktigt.png

KONTAKTPERSON INOM

Kalle Fleck

PROJEKTLEDARE

kalle.fleck@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 63

Jason Hallqvist

PROJEKTLEDARE

jason.hallqvist@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 63

Jani Ahlqvist

MARKNADSKOORDINATOR

jani.ahlqvist@kvalitetsbygg.se

KONTAKTPERSON INOM

Kakel & Klinker - logo Svart.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 39

KONTAKTPERSON INOM

Kvalitetsmark - logo Svart.png

Fredrik Pettersson

AVDELNINGSCHEF MARK

fredrik@kvalitetsmark.se

070 - 737 17 62

Göran Karlsson

AVDELNINGSCHEF BETONG

goran@kvalitetsmark.se

076 - 611 77 05

Niclas Wallberg

AVDELNINGSCHEF ELEKTRIKER

niclas.wallberg@elektrikerab.se

070 - 737 17 59

Daniel Hansson

PROJEKTLEDARE ELEKTRIKER

daniel.hansson@elektrikerab.se

070 - 737 17 35

Johan Carlin

PROJEKTLEDARE ELEKTRIKER

johan.carlin@elektrikerab.se

072 - 743 79 01

KONTAKTPERSON INOM

Köksmontage_-_logo_Svart.png

Daniel Hammarström

PROJEKTLEDARE KÖKSMONTAGE

daniel.hammarstrom@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 01

KONTAKTPERSON INOM

Måleri_-_logo_Svart.png

Vahe Wartanian

AVDELNINGSCHEF MÅLERI

vahe@kmaleri.se

070 - 737 17 77

KONTAKTPERSON INOM

Riv & Sanering - logo Svart.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 39

KONTAKTPERSON INOM

VVS & Energi - logo Svart.png

Olle Lundberg

PROJEKTLEDARE

olle.lundberg@vvsenergi.se

070 - 737 17 68

KONTAKTPERSON INOM

Nyproduktion - logo Svart.png

Martin Bernsten

COO

martin.bernsten@kvalitetsbygg.se

072 - 514 30 86

KONTAKTPERSON INOM

Försäkring_-_logo_Svart.png

Johan Bergman

AVDELNINGSCHEF FÖRSÄKRING

johan.bergman@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 80

KONTAKTPERSON INOM

Byggservice - logo Svart.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 39

Vad gäller förfrågan?
Kvalitetspartner-Guldsigill-2020.png

Tel. 08-120 98 100  I  Ostmästargränd 5, 120 40 Årsta

© 2020 by Kvalitetsbygg