Kontakta Oss

HUVUDKONTOR:

Ostmästargränd 5, 120 40 Årsta

08-120 98 100

info@kvalitetsbygg.se

jobb@kvalitetsbygg.se

Per Andersson   CEO

Per Navéus   CFO

Martin Bernsten   COO

KONTAKTPERSON

KONTAKTPERSON INOM

KvalitetsEl - logo Svart.png
FoamKing-isolering-på-riktigt.png

KONTAKTPERSON INOM

Kalle Fleck

PROJEKTLEDARE

kalle.fleck@kvalitetsbygg.se

08-120 98 100

Jason Hallqvist

PROJEKTLEDARE

jason.hallqvist@kvalitetsbygg.se

08-120 98 100

Jani Ahlqvist

MARKNADSKOORDINATOR

jani.ahlqvist@kvalitetsbygg.se

08-120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Kakel & Klinker - logo Svart.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@elektrikerab.se

08-120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Kvalitetsmark - logo Svart.png

Fredrik Pettersson

AVDELNINGSCHEF MARK

fredrik@kvalitetsmark.se

08-120 98 100

Göran Karlsson

AVDELNINGSCHEF BETONG

goran@kvalitetsmark.se

08-120 98 100

Niclas Wallberg

AVDELNINGSCHEF ELEKTRIKER

niclas.wallberg@kvalitetsbygg.se

08-120 98 100

Daniel Hansson

PROJEKTLEDARE NYPRODUKTION

daniel.hansson@elektrikerab.se

08-120 98 100

Johan Carlin

PROJEKTLEDARE NYPRODUKTION

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

08-120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Köksmontage_-_logo_Svart.png

Daniel Hammarström

PROJEKTLEDARE KÖKSMONTAGE

daniel.hammarstrom@kvalitetsbygg.se

08-120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Måleri_-_logo_Svart.png

Vahe Wartanian

AVDELNINGSCHEF MÅLERI

vahe.wartanian@kvalitetsmark.se

08-120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Riv & Sanering - logo Svart.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

08-120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

VVS & Energi - logo Svart.png

Olle Lundberg

PROJEKTLEDARE

olle.lundberg@vvsenergi.se

08-120 98 100

Dick Wendel

PROJEKTLEDARE

dick.wendel@vvsenergi.se

08-120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Nyproduktion - logo Svart.png

Martin Bernsten

COO

martin.bernsten@kvalitetsbygg.se

08-120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Försäkring_-_logo_Svart.png

Johan Bergman

AVDELNINGSCHEF FÖRSÄKRING

johan.bergman@kvalitetsbygg.se

08-120 98 100

KONTAKTPERSON INOM

Byggservice - logo Svart.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

08-120 98 100

Vad gäller förfrågan?
Kvalitetspartner-Guldsigill-2020.png

Tel. 08-120 98 100  I  Ostmästargränd 5, 120 40 Årsta

© 2020 by Kvalitetsbygg