Kontakta oss

HUVUDKONTOR:

Ostmästargränd 5, 120 40 Årsta

08-120 981 00

info@kvalitetsbygg.se

jobb@kvalitetsbygg.se

Per Anderson

AFFÄRSUTV. / BUSINESS DEV.

per@kvalitetsbygg.se

08-120 981 00

Per Navéus

VD / CEO 

per.naveus@kvalitetsbygg.se

08-120 981 00

Martin Bernsten

OPERATIV CHEF / COO

martin.bernsten@kvalitetsbygg.se

08-120 981 00

Anneli Nortima

INTERIM CFO Support

anneli.nortima@kvalitetsbygg.se

KONTAKTPERSON INOM

KvalitetsEl - logo Svart.png

Niclas Wallberg

AVDELNINGSCHEF ELEKTRIKER

niclas.wallberg@elektrikerab.se

070 - 737 17 59

​Johan Carlin

PROJEKTLEDARE ELEKTRIKER

johan.carlin@elektrikerab.se

08 - 120 98 165

Pernilla Eriksson

EKONOMI

pernilla.eriksson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 99

KONTAKTPERSON INOM

Isolering Mälardalen - logo.png

Fredrik Larsson

SÄLJARE

fredrik@isoleringmalardalen.se

070-737 17 50

Freddie Lantz

MARKNADSKOORDINATOR

freddie.lantz@kvalitetsbygg.se

FoamKing-isolering-på-riktigt.png

KONTAKTPERSON INOM

Kakel & Klinker - logo Svart.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 39

Mia Anderson

EKONOMI

mia.anderson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 21

KONTAKTPERSON INOM

Kvalitetsmark - logo Svart.png

Fredrik Pettersson

AVDELNINGSCHEF MARK

fredrik@kvalitetsmark.se

070 - 737 17 62

Pernilla Eriksson

EKONOMI

pernilla.eriksson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 99

KONTAKTPERSON INOM

Köksmontage_-_logo_Svart.png

Daniel Hammarström

AVDELNINGSCHEF KÖKSMONTAGE

daniel.hammarstrom@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 01

Marie Lindeborg

EKONOMI

marie.lindeborg@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 92

KONTAKTPERSON INOM

Måleri_-_logo_Svart.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 39

Marie Lindeborg

EKONOMI

marie.lindeborg@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 92

KONTAKTPERSON INOM

Riv & Sanering - logo Svart.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 39

Marie Lindeborg

EKONOMI

marie.lindeborg@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 92

KONTAKTPERSON INOM

VVS & Energi - logo Svart.png

Lucas Johansson

ARBETSCHEF

lucas.johansson@vvsenergi.se

073 - 029 57 00

Pernilla Eriksson

EKONOMI

pernilla.eriksson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 99

KONTAKTPERSON INOM

Nyproduktion - logo Svart.png

Martin Bernsten

COO

martin.bernsten@kvalitetsbygg.se

072 - 514 30 86

Marie Lindeborg

EKONOMI

marie.lindeborg@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 92

KONTAKTPERSON INOM

Försäkring_-_logo_Svart.png

Johan Bergman

AVDELNINGSCHEF FÖRSÄKRING

johan.bergman@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 80

Marie Lindeborg

EKONOMI

marie.lindeborg@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 92

KONTAKTPERSON INOM

KvalitetsProjektering - logo.png

Niklas Törnblom

AVDELNINGSCHEF PROJEKTERING

niklas.tornblom@kvalitetsprojektering.se

070 - 737 17 47

Pernilla Eriksson

EKONOMI

pernilla.eriksson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 99

KONTAKTPERSON INOM

KvalitetsVentilation - logo.png

Peter Westerg

AVDELNINGSCHEF VENTILATION

peter.westberg@kvalitetsventilation.se

073 - 778 74 90

Pernilla Eriksson

EKONOMI

pernilla.eriksson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 99