Kontakta oss

HUVUDKONTOR:

Ostmästargränd 5, 120 40 Årsta

08-120 981 00

info@kvalitetsbygg.se

jobb@kvalitetsbygg.se

Per Anderson

AFFÄRSUTV. / BUSINESS DEV.

per@kvalitetsbygg.se

08-120 981 00

Per Navéus

VD / CEO

per.naveus@kvalitetsbygg.se

08-120 981 00

Martin Bernsten

OPERATIV CHEF / COO

martin.bernsten@kvalitetsbygg.se

08-120 981 00

Nathalie Gotenstam

EKONOMICHEF / FINANCE MGR

nathalie.gotenstam@kvalitetsbygg.se

08-120 981 04

KONTAKTPERSON INOM

KvalitetsEl - logo Svart.png

Niclas Wallberg

AVDELNINGSCHEF ELEKTRIKER

niclas.wallberg@elektrikerab.se

070 - 737 17 59

Daniel Hansson

PROJEKTLEDARE ELEKTRIKER

daniel.hansson@elektrikerab.se

070 - 737 17 35

Josefine Johansson

EKONOMI

josefine.johansson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 75

FoamKing-isolering-på-riktigt.png

KONTAKTPERSON INOM

Fredrik Larsson

SÄLJARE

fredrik.larsson@kvalitetsbygg.se

070-737 17 32

Mathias Wegnebring

MARKNADSKOORDINATOR

mathias.wegnebring@kvalitetsbygg.se

KONTAKTPERSON INOM

Kakel & Klinker - logo Svart.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 39

Josefine Johansson

EKONOMI

josefine.johansson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 75

KONTAKTPERSON INOM

Kvalitetsmark - logo Svart.png

Fredrik Pettersson

AVDELNINGSCHEF MARK

fredrik@kvalitetsmark.se

070 - 737 17 62

Göran Karlsson

AVDELNINGSCHEF BETONG

goran@kvalitetsmark.se

076 - 611 77 05

Josefine Johansson

EKONOMI

josefine.johansson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 75

KONTAKTPERSON INOM

Köksmontage_-_logo_Svart.png

Daniel Hammarström

PROJEKTLEDARE KÖKSMONTAGE

daniel.hammarstrom@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 01

Josefine Johansson

EKONOMI

josefine.johansson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 75

KONTAKTPERSON INOM

Måleri_-_logo_Svart.png

info@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 77

Josefine Johansson

EKONOMI

josefine.johansson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 75

KONTAKTPERSON INOM

Riv & Sanering - logo Svart.png

Martin Thapper

AVDELNINGSCHEF ROT

martin.thapper@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 39

Josefine Johansson

EKONOMI

josefine.johansson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 75

KONTAKTPERSON INOM

VVS & Energi - logo Svart.png

Peter Rothman​

ARBETSLEDARE

peter.rothman@vvsenergi.se

070 - 7371745

Josefine Johansson

EKONOMI

josefine.johansson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 75

KONTAKTPERSON INOM

Nyproduktion - logo Svart.png

Martin Bernsten

COO

martin.bernsten@kvalitetsbygg.se

072 - 514 30 86

Josefine Johansson

EKONOMI

josefine.johansson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 75

KONTAKTPERSON INOM

Försäkring_-_logo_Svart.png

Johan Bergman

AVDELNINGSCHEF FÖRSÄKRING

johan.bergman@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 80

Josefine Johansson

EKONOMI

josefine.johansson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 75

KONTAKTPERSON INOM

KvalitetsProjektering - logo.png

Niklas Törnblom

AVDELNINGSCHEF PROJEKTERING

niklas.tornblom@kvalitetsprojektering.se

070 - 737 17 47

Josefine Johansson

EKONOMI

josefine.johansson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 75

KONTAKTPERSON INOM

KvalitetsVentilation - logo.png

Peter Westerg

AVDELNINGSCHEF VENTILATION

peter.westberg@kvalitetsventilation.se

073 - 778 74 90

Josefine Johansson

EKONOMI

josefine.johansson@kvalitetsbygg.se

070 - 737 17 75

Vad gäller förfrågan?
Kvalitetspartner-Guldsigill-2020.png

Tel. 08-120 98 100  I  Ostmästargränd 5, 120 40 Årsta

© 2020 by Kvalitetsbygg